Our growing Family since January 2015…

1 Steph Trzcinski – Softball, University of California Berkeley
2 Charlee Boxall – Middle Distance Track, Shorter University and Lee University
3 Simon Christidis – Soccer, Pratt CC
4 Dylan Holmes – Soccer, Colgate University
5 Jordan Bishop – Golf, Garden City CC
6 Izzy Hodgson – Soccer, East Tennessee State University
7 Peter Johns – Golf, New Mexico Junior College and University of Colorado, Colorado Springs
8 Annie Brenner – Softball, Virginia Union University
9 Lachie Calvert – Decathlon, West Texas A&M University
10 Bianca McDonald – Basketball, Northeast CC
11 Ash Hicks – Track, University of Mount Olive
12 Jacinta Fisher – Long Jump, Baylor University
13 Hayden Conlay – Football, ASA Community College Brooklyn
14 Rach Kraak – Softball, Florida Institute of Tech
15 Jason Lazarevski – Soccer, Yavapai CC
16 Bec Welke – Swimming, University of Toledo
17 Alex Schaffer – Track, West Texas A&M University and Western Colorado University
18 Jamie Mead – Softball, Galveston CC and Embry Riddle Aeronautical University
19 Taylor Marston – Basketball, Vermont Tech University
20 Steph Collett – Softball, Morgan State and Southern Oregon University
21 Luke Browning – Soccer, American University
22 Brooke Hines – Track, Xavier University
23 Ben Graham – Football, New Mexico Military Institute
24 Lauren Beck – Softball, Hillsborough CC*
25 Will Twizzell – Swimming, Mount St. Mary’s University
26 Julia Bourke – Shot Put, Illinois State University
27 Will Gleeson-Pongrac – Basketball, Barstow CC
28 Jade Shellback – Golf, William Woods University
29 Lachlan McDermott – Track, Manhattan College*
30 Bride Kennedy-Hopoate – Basketball, Northwest Florida CC, Hutchinson CC, Iowa State and New Mexico State
31 Tom Atkinson – Basketball, Barstow CC*
32 Brooke Johnson-Watkins – Volleyball, Indian Hills CC
33 Xavier Cisternino – Basketball & XC – Medaille College
34 Natalie Setiadji – Track, Eastern Washington University*
35 Ryan Blumberg – Soccer, Maryland University
36 Gab Spagic – Swimming, University Northern Michigan
37 Jake Penny – Track, Northern State University
38 Claudia Jenkins – Soccer, La Salle University
39 Joel Durnford – Golf, Iowa Western CC and Illinois State University
40 Eloise Willsmore – Lacrosse, Genesee CC*
41 David Iwunze – Football, Hudson CC*
42 Nadege Julia-Pluviose – Basketball, Oral Roberts University
43 Sibona Dubazane – Rugby, New England College*
44 Gaby Bentley – Soccer, Old Dominion University
45 Joe Hodgson – Golf, Indian Hills CC and Illinois State University
46 Emma Graham – Lacrosse, St. Francis University
47 Ned Fitzgerald – Fencing – New Jersey Institute of Tech*
48 Sharn Muffett – Lacrosse, Jacksonville University
49 Jesse Rogers – Track, Lee University*
50 Eloise Steer – Soccer, Urbana University
51 Ethan Simmerman – Soccer, University of Portland
52 Samuel Lacey – Soccer, Newberry University
53 Keisuke Mafune – Soccer, St. Louis CC
54 Dean Polisena – Tennis, Juanita College
55 Bowen Mitton – Volleyball, Georgian College
56 Casey Snodgrass – Football, Pacific University
57 Gabriel DiNatale – Soccer, University of Providence
58 Cate Gifford – Track, North Dakota University and Lee University
59 Seb Vozzo – Basketball, Cabrillo College
60 Oscar Wight – Tennis, Pacific University
61 Lincoln Potter – Lacrosse, Genesee CC
62 Ben Loudon – Football, Hudson CC*
63 Tom Polden – Lacrosse, Lake Erie College
64 Sophie Linn – Track, Michigan University
65 Alex Mercier – Lacrosse, Genesee CC
66 Meko Laloata – Football, ASA CC*
67 Markus Geldenhuys – Basketball, University of Rio Grande
68 Amanda Wood – Volleyball, Curry College
69 Jack Trehearne – Basketball, Fall 2020
70 David Schlicht – Swimming, University of Arizona
71 Jemma Schlicht – Swimming, University of Southern California
72 Cam Vinall – Football, Fall 2020
73 Amelie Keller – Soccer, Fall 2020
74 Merric Auty – Lacrosse, Fall 2020
75 Ashley Pernecker – Fall 2023
76 Alejo Britez – NJCAA interest for Fall 2020
77 Sarah Branford – NCAA D1 interest for Fall 2021
78 Mitch Bray – Cross Country, Finalizing choice for Fall 2020
79 Jack Korotcoff – Golf, Fall 2020
80 Marlie Hurinui – Softball, Gulf Coast CC
81 Jono Marenkovic – Lacrosse, Fall 2020
82 Georgia Moloney – Swimming, Fall 2021
83 Andy Zhu – Swimming, Fall 2020
84 Anna Jones – Track, Fall 2021
85 Shane Ting – Swimming, Fall 2021

*denotes that Student Athlete did not pursue opportunity*